En İyi Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En İyi Forum

Best Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nickleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

msn nickleri Empty
MesajKonu: msn nickleri   msn nickleri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:14 pm

[(MSN NICKLERİ)]

MSN NICKLERİ
cCcRomeocCc

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER

PaRamıZ mı Var eSRaR aLmaYa ŞeKLimiZ mi Var KıZ TaVLamaYa BiR CaNım Var oDa FeDa oLSun SaNa

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

MüSLümCüYüZ JiLeT aTaRıZ ŞiFaLıYıZ Can YaKaRıZ aLem DeDiKLeRi BuYSa öLüMüNe isYanKaRıZ

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ >>> BozKurT <<<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

eCeLLe SözLü öLümLe NiŞanLıYız TeSaDüFen DoĞDuK YaŞamaK ZoRunDaYıZ HeRKeS aKıLLı oLSun BiZ ŞiFaLıYıZ

SANA ILK YALANIMI SON NEFESIMDE SOYLIYECEGIM SIRF YALAN OLSUN DIYE SENI SEVIYORUM DIYECEGIM
:'(
Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
BIRAKIP BENİ ŞİMDİ YALNIZ BAŞIMA,GELMEDİ YARİM SON DEFA KARŞIMA.YORGAN İSTEMEM BU SON YATAĞIMDA.TOPRAK İŞLESİN SENİN BOŞLUĞUNA...
Eğer bir gün seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say!
Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

KİMİNE GÖRE KRALIM KİMİNE GÖRE YALAN KİMSE ÜSTÜNE ALMASIN ADAMINA GÖRE ADAMIM.

BENİ SEVENİ HAYATIMA SOKARIM BENİ SEVMEYENIN HAYATINA SOKARIM.

GİDENE KAL DEMEK ÇARESİZLERE KALANA GİT DEMEK PİÇLERE HAK EDENE YOL VERMEK BİZE YAKIŞIR.

BİZDEN HER TÜRLÜ HERKESE GİDERDİ TAKİ SENİ TANIYANA DEK GÜLÜM. GÜLÜM DİLİM SENİ RAHATSIZ ETMISSE SUSARIM BI DAHA KONUSMAM GOZLERIM SENI RAHATSIZ ETMISSE KAPARIM BI DAHA ACMAM VARLIGIM SENI RAHATSIZETMISSE OLURUM BIR DAHA GELMEM AMA SEVGIM SENI RAHATSIZ ETMISSE ISTE BUNUN ICIN OZURDILERIM..

sen bana yasaksın ben sana TUTSAK YUREGIN KABRİM OLSUN SENI KALBIME GOMDUM

ADAM DeDİĞİN SAPINA KADAR YİĞİT OLMALI,Ne KARINCAYI İNCİLTMeLİ NeDe OZANLARI YAKMALI....ÖYLe SANSAR GİBİ PUSU KURUP PUNDUNA GeTİRMeKTe NeYMİŞ? ADAM DeDiGin DOSTUM YÜReĞİ VARSA eĞeR,GeTİRİP ORTAYA KOYMALI!!...!

GAMLIYIM AHU GÖZLÜM SENSIZ GECELERIMDE BIR TESELLI ARIYORUM BU AKSAM, GARIPLER MEYHANESINDE BEN BIRCARE BIR KULUM, NE GELIRKI ELIMDEN? KALBIMDEN YARALIYIM, AYRILMISIM YARIMDEN

BENİM SENİ SEVDİGİM KADAR KİMSE SENİ SEVEMEZ BENDEN BASKA HIC KIMSE UGRUNDA OLEMEZ ISTERSEN ELLER KIYBETİNE BİLMEZ BENIM SANA OLAN ASKIM BENIM SANA OLAN DUYGUM VE BENIM SANA OLAN BU SEVDAM HİÇ BİR ZAMAN BİTMEZ!!

Bizler Serseriyiz Gece Gündüz içeriz Tek sucumuz Sevilmeden Sevmemiz.Sanmayinki YaLÇın aglamaz YaLÇın aglarsa Kimse Susturamaz YaLÇınN Kaybolursa Kimse BuLamaz. Anladinmi GüzeLim Herkes YaLÇın oLamaz

Sende Git İstersen Fathise GönüLLüğün KaHpeLiği Koymaz Bize..!Sende unut git İstersen Bizim GönLüMüz FAHişe DeyiL aMa UnuTaNi uNutuRuz KaHPeÇeeee...!!

ARDINDAN AGLAYAN BIR CIFT GÖZ PARAMPARCA BIR YÜREK VE YIKILMIS BIR DAG GÖRMEK ISTEMIYORSAN, CEK SILAHI DAYA ANLIMA TITRERSEM NAMERDIM SEN VURDUNDA BEN ÖLMEDIMMI..!!

BEN!! SEVDAMIN GÖLGESİNDE YETİŞEN ÇİÇEKLERİN TOHUMLARINI ALIP, GÖNLÜMDEKİ HASRET DOLU MEVZİLERE EKTİM VE ONLARI BEDENİM HER PARÇALANDIĞINDA AKAN KANIMLA BESLEDİM ADINADA NEFRET DEDİM!.ONUN İÇİNDİR Kİ NEFRETİMDE SEVDAM KADAR BÜYÜKTÜR.!!

ÇIKARSINLAR SENİ SATIŞA,BİR LİRA VERENE LANET OLSUN.....

hayatta zamanın varsa herşey gelir geçer herşeyin varsa zaman gelir geçer

BENSIZ GECEN GUNLERIN HESABINI VEREBILECEKMISIN BIRAKIP GITTIN BENI HELAL OLSUN SANA BU KALBI PARAM PARÇA ETTIN BIR GUN DONMEYI DUSUNURSEN BEN GENE BIRAKIP GGITTIGIN SOKAKTAYIM NE YAPARSAN YAP BEN SENI GENEDE SEVIYORUM BE GULUM

yaralıyım dertliyim,doğuştan kederliyim,öyle başımı döndürdün ki,bu alemin neresindeyim...

sen hiç ölümün gölgesinde yaşadın mı ****sine piçine kurşun sıktın mı bir yetimin elinden tutup kadere rest çektinmi bilirsin kardeş ben bu alemde kral tanımam alemi alem yapan 3-5 çakaldır alem buysa kral benim ama 3-5 çakal için krallık bize yakışmaz diyorum

dunyadakı herkes serefsız be gulum ama sen ustune alınma cunku sen herkes deılsın ama herkesten daha SEREFSIZSIN

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM

BiDavsiye SewdinisMi Adam qibi Sevin Sewmeyeceksenisde oYnadmayın...!!
aLaynısa sLm..

yola kazık cakılmaz daga karsı bakılmaz bıze catalarmutlu derler bızle basa cıkılmaz

ben sensiz geçen günlerime yanarken belkide sen SEVİNECEKSİN..!ama şunu bilki birtanem bir gün sende SEVECEKSİN...!

bizde damar yollarında kaldık bu kadar olur ! allahım ya beni al yanına ya da sen gel yanıma

bu gece yıne ıctım yanlızz bu kezz serefıne degıl serefsızlıgıne ıctım

ÇAKALIN PADİŞAH OLDUGU YERDE.İT OLMAK KOLAYDIR.KONUŞMAK GEREKIRSE SUSMAK ZORDUR.NAMERDİN SOFRASINDA YERİMİZ YOKTUR.MERT OLAN GARDAŞLARIMA SELAM.

sayfa güzelde birde burdan okuyun bakma zeytin burnuluyuz ama sesimiz kaba vücudumuzda yara serseri yiz serseri ama serseri larde ağlar bunu unutma cerrah paşalı deilizki ablamız olsun polat deilizki elifimiz olsun biz zeytin burnuluyuz buda size kapakolsun biz yalılardan köşklerden gelme deil zeytinnin isyankar sokaklarındanız sosyete kızı

,

hayat üç buçukla dört arasında geçer,ya üç buçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın

mısın melek misin sanki benden yürekli misin_?

kimseye kendimi tanıtmak gibi bi derdim,ne de kimsenin beni tanıması gibi bi lüksüm vardır

:- SuSaRsAm ÇatıŞmA,(f)KoNuşuRsaM SaVaş(f)YaZarsaM DeStaN(f)SeVeRsEm DEVRİM oLur...

ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir her bir satırm kırk yılın başında halim hatırm sorulsa ne yazar sorulmasa neee MÜSLÜM GÜRSES

Ecelle sözlü ölümle nikahlıyız. tesadüfen doğduk yaşamak zorundayız.değilmidir sonumuz bir avuç toprak.korkumuz yok ölümden tek korkumuz unutulmak

KaLbiNDe YoKSa YeRİM MüHiM DeYiL BeN AYaK TaDa GiDeRiM!!!

(U)Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!(U)

Dermansız Dert Olmaz Sevdasız Gönül Olmaz O Gözler Neden Bana Bakmaz Küsme Sakın Birtanem Yarsız Hayat Olmaz !!!

SoNRa BeN NeYaPTıM DeMe!... HaSReT VuRdU DöNdüM DeMe!... AkLıM SeNDe BiLSeN BiLe!... AŞka GaLiP HeP Bu GuRuR!!!

Ne OLuR BiR SöZ SöLe YüZüMe BaKMa ÖLe SuSKuNLuGuN YaKaR BeNi KaRŞıMDa DuRMa ÖLe

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten AğLıYoRuM :'(

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez

SiVaSLıNıN GüNLü BiR BaŞKa SiVaSLı DoYMaZ AşKa HeLe BiRDe SeVDiGi VaRSa SiVaSLı ÖLMeZ ASLa !!!

EsRaRı ÇeKMiŞ GöZLeRi KaNLı YüRüYoR SiVaSTa BiR DeLiKaNLı BoYNuNDa SiYaH BeYaZ ATKı BeLiNDe SiLaHı HaYaTa KüSMüŞ AmA DoSTLaRıNa SeVDaLı BaKıŞLaRı MaHSuM AmA BeLaLı ÇüNKü O BiR SiVaSLı !!!

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

SİTEM ETMA ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN,GÖNÜL VERME KULUNA İSYANKAR OLURSUN
https://best.4umer.com

msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası